WIELKI KONKURS PLASTYCZNY: BIELAWA 2050!

  • 28.05.2020, 13:07
  • Telewizja Sudecka
WIELKI KONKURS PLASTYCZNY: BIELAWA 2050!
Przewodniczący Rady Miejskiej Bielawy i Burmistrz Bielawy zapraszają do udziału w konkursie plastycznym zorganizowanym z okazji 30-lecia Samorządu Terytorialnego.

27 maja 1990 roku odbyły się pierwsze, wolne wybory samorządowe. Przez 30 lat radni i burmistrzowie, kształtowali nasze miasto, nadawali mu kształt i nadal pracują nad tym aby Bielawa była coraz ładniejsza i przyjazna mieszkańcom. Przez kolejne lata, kolejne pokolenia również będą nad tym pracować. Dlatego też zapraszamy dzieci i młodzież do puszczenia wodzów fantazji i do zaprezentowania artystycznej wizji Bielawy za kolejne 30 lat czyli w roku 2050.

Technika prac jest dowolna, a na autorów najlepszych prac w poszczególnych kategoriach czekają nagrody finansowe w kwocie 300 zł.

Dla pozostałych również przewidziano nagrody finansowe.

Termin dostarczenia prac upływa 24 czerwca 2020 r., więc jest dużo czasu na przemyślenie pracy i jej wykonanie.

Życzymy powodzenia!

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe