GRZEGORZ GNIWECKI WYRÓŻNIONY PRZEZ MINISTRA KULTURY

  • 26.05.2020, 21:36
  • Telewizja Sudecka
GRZEGORZ GNIWECKI WYRÓŻNIONY PRZEZ MINISTRA KULTURY Łukasz Krajewski
Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego rozstrzygnął stypendialną część programu Kultura w sieci. Wybitne osiągnięcia oraz ciekawy projekt Grzegorza Gniweckiego przyczyniły się do wysokiej oceny złożonego wniosku Bielawianina i tym samym przyznania mu stypendium. Warto dodać, że do programu przystąpiło łącznie 4370 artystów, z czego w dziedzinie tańca stypendium otrzymało jedynie 57 tancerzy z całej Polski. Stanowi to niewątpliwe wielkie wyróżnienie dla reprezentanta BWA Breakers.

W efekcie uzyskanego stypendium Grzegorz Gniwecki będzie realizował projekt Break Dance Online, czyli nauka tańca w sieci. Planowane zadanie przewiduje stworzenie cyklu materiałów filmowych w formie autorskich warsztatów break dance, a jego celem jest przekazywanie wiedzy i umiejętności z zakresu edukacji kulturalnej związanej z kulturą hip hop, ze szczególnym  względnieniem tańca Break Dance.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe