REMONT ULICY GRUNWALDZKIEJ W BARDZIE NA FINISZU

  • 26.05.2020, 11:33 (aktualizacja 26.05.2020, 11:51)
  • Michał Dmitrowicz
REMONT ULICY GRUNWALDZKIEJ W BARDZIE NA FINISZU
O postępach w realizacji zadania, planach na najbliższy czas oraz o sytuacji w gminie w czasie pandemii porozmawialiśmy z burmistrzem Barda Krzysztofem Żegańskim.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia Barda, gdzie czas można spędzić na wiele sposobów. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie w bogatej ofercie atrakcji turystycznych min. spływy pontonowe, trasy rowerowe singletrack, liczne zabytki oraz szlaki turystyczne. Serdecznie zapraszamy!

 

 

Michał Dmitrowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkaniec gminy Bardo
mieszkaniec gminy Bardo 28.05.2020, 10:19
Pan burmistrz urządza sobie kpiny, na jakiej to podstawie wypowiada się o czymś o czym zasłyszał, to jest powielanie plotek, a nie rzetelna wypowiedź. gdyby zaangażował się w sprawy DPS-u, to mógłby się wypowiadać. Niestety, z tego co wszem i wobec wiadomo nie wysilił się, by jakkolwiek placówce pomóc, mimo, że jest na jego terenie, podopieczni są mieszkańcami gminy, a i personel w głównej mierze to mieszkańcy Barda i okolic. na jakiej to podstawie palcówka miałaby odbywać pełną kwarantannę skoro wyniki wszystkich mieszkańców i pozostałego personelu, poza tymi osobami, które od razu zostały odizolowane wraz z rodzinami były negatywne ? No tak, jak się słucha - czyta dywagacji i pobożnych życzeń kolegi z wyższego piętra, który chciał wszystkich bezpodstawnie pozamykać w domach, hm.. to się snuje opowieści. Tak na marginesie, już wiadomo, ze rodziny pracowników podejrzanych o zakażenie maja wynik negatywny!
Pozdrawiam pana burmistrza i życzę nadal wciąż i wciąż rosnącego ego.

Pozostałe