KINO MOKIS - SEANSE PLENEROWE

  • 25.05.2020, 14:01
  • Telewizja Sudecka
KINO MOKIS - SEANSE PLENEROWE
Skoro są już możliwości to już w ten piątek 29 maja 2020 r., rozpoczynamy seanse plenerowe.

Zgodnie z zasadami pomiędzy widzami musza być zachowane odpowiednie odległości, a liczba widzów nie może przekraczać 50 osób. Seanse będą odbywać się na terenie zamkniętym, dziedziniec pomiędzy budynkiem Teatru Robotniczego i budynkiem Art Inkubatora przy ul Piastowskiej 19a/c dlatego też miejsca należy rezerwować wcześniej korzystając z e-maila: [email protected] lub telefonicznie 74 83 37 404. Prosimy zaopatrzyć się ciepłe ubranie lub koce. Kino zapewnia drewniane krzesełka (5 zł za wynajem), na miejscu będzie można kupić gorącą kawę, herbatę, popcorn, przekąski.

Zaczynamy od dwóch filmów z wielkim ukłonem w stronę matek/kobiet, które muszą czasami dokonywać bardzo ważnych wyborów w życiu, filmy z bardzo dobrą osadą i wysokimi ocenami zarówno widzów jak i krytyków.

Zapraszamy!

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe