PIES PORZUCONY PRZEZ WŁAŚCICIELI ZOSTANIE W SCHRONISKU

  • 21.05.2020, 18:34
  • Telewizja Sudecka
PIES PORZUCONY PRZEZ WŁAŚCICIELI ZOSTANIE W SCHRONISKU
Burmistrz Dzierżoniowa podjął decyzję o czasowym odebraniu psa osobom, które porzuciły go pod schroniskiem dla bezdomnych zwierząt w miniony piątek.

W poniedziałek straż miejska zawiadomiła organy ścigania o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez mieszkańców Dzierżoniowa, którzy pod bramą „Azylu” porzucili swojego psa. W tym tygodniu próbowali go odzyskać.

Burmistrz Dzierżoniowa podjął dziś decyzję o czasowym odebraniu psa właścicielom. Zgodnie z prawem do zakończenia postępowania zwierzę będzie przebywało w schronisku. „Azyl” jest prowadzony przez Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt w Dzierżoniowie.

O tym, czy ostatecznie pies wróci do obecnej właścicielki, zdecyduje prokuratura i sąd.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
adopcja
adopcja 21.05.2020, 18:56
Teraz powinni podrzucić starego pod okno życia, a później niech go adoptują Rumuni.

Pozostałe