BLISKO 70.000 ZŁ DOTACJI DLA BIELAWY NA KRZEWIENIE KULTURY W CYBERPRZESTRZENI

  • 21.05.2020, 09:49
  • Telewizja Sudecka
BLISKO 70.000 ZŁ DOTACJI DLA BIELAWY NA KRZEWIENIE KULTURY W CYBERPRZESTRZENI
15 maja 2020 r. Narodowe Centrum Kultury opublikowało listę rankingową dotyczącą ogólnopolskiego programu pn. "Kultura w sieci". Okazało się, że wniosek opracowany przez Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie, został bardzo wysoko oceniony i wybrany do dofinansowania.

Warto dodać, że do programu zgłoszono łącznie aż 5.948 wniosków, a po dokonaniu oceny formalnej i merytorycznej, jako zwycięskie, wyłoniono jedynie 1.182 projekty.

W efekcie, na realizację zdania pn. "SIEĆ W DOMU - ANIMACJA, EDUKACJA", Gmina Bielawa otrzyma 69.000 zł, które stanowić będą aż 90% wartości przedsięwzięcia.

„Kultura w sieci” to program wsparcia dla artystów, twórców oraz instytucji, którzy ze względu na trwającą epidemię koronawirusa nie mogą realizować swojej twórczości artystycznej w dotychczasowej formie.

Środki te mają być przeznaczone na zmianę formy upowszechniania działalności twórczej lub prezentacji jej efektów w elektronicznych kanałach komunikacji, przede wszystkim w Internecie.

Operatorem projektu będzie bielawski MOKiS. Zadanie zostanie zrealizowane w III i IV kwartale br.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe