ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE „KULTURALNE DZIECKO”

  • 21.05.2020, 08:31
  • Telewizja Sudecka
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE „KULTURALNE DZIECKO”
Z powodu pandemii koronawirusa MOKiS w Bielawie nie może organizować imprez plenerowych, więc proponuje zabawę z wykorzystaniem Internetu. Zapraszamy rodziców do udziału w konkursie fotograficznym "KULTURALNE DZIECKO".

Konkurs jest organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie. Konkurs skierowany jest do mieszkańców (rodziców) Bielawy zorganizowany jest z okazji Dnia Dziecka. Zadanie polega na wykonaniu jednego! zdjęcia swojego dziecka w trakcie wykonywania działania związanego z szeroko pojętą kulturą: czytanie książki, gra na instrumencie, przebranego za postać, z książki, z filmu lub ze sztuki teatralnej, zdjęcie nawiązujące do obrazu, grafiki lub rzeźby itp.

Każda rodzina może wysłać tylko jedno zdjęcie jednego dziecka (jeśli będzie w domu kilkoro dzieci jedno zdjęcie na jedno dziecko), w przypadku zdjęcia rodzeństwa, zdjęcie będzie traktowane, jako jedno (nie można wysłać drugiego zdjęcia z tego samego rodzeństwa ).  Zdjęcie należy opisać: kto jest na zdjęciu ( imię i nazwisko ), krótki opis, kogo/co przedstawia oraz imię i nazwisko autora fotografii.

Do zdjęcia należy dołączyć podpisane i zeskanowane (może być wyraźna fotografia) oświadczenie o zezwoleniu na publikację w ramach konkursu. Zaświadczenie można pobrać z tej strony:
http://www.mokisbielawa.pl/images/oswiadczenie-kulturalne-dziecko.pdf?fbclid=IwAR1c0Ij606W30gn_pbrqjtIVUl1SEAlorSnv_4attrWryaQBZmguR6T4Mog

 

UWAGA! W przypadku zdjęć, które organizator uzna za nie nadające się do publikacji, mogące naruszyć dobra osobiste dziecka lub rodziców, zostaną one odesłane do nadawcy z prośbą o zmianę fotografii.

 

Formaty i wielkości prac:

 

Format zdjęć: max 1200 pixeli w szerokości i 1000 pixeli w wysokości w przypadku

zdjęć pionowych. W przypadku za małych zdjęć, organizator będzie zdjęcia je odsyłał

(min. 800 pixeli w szerokości i 600 pixeli w wysokość) w przypadku zdjęć większych

organizator będzie je „przycinał” do określonych w regulaminie rozmiarów.

 

Ocena i nagrody.

 

Powołane przez organizatora jury dokona ocen prac i wyłoni zwycięzców

Przyznając nagrody w postaci bonów finansowych punktów handlowych prowadzących sprzedaż materiałów dla dzieci i zabawek.  Dodatkowo zostanie ogłoszone głosowanie publiczności, zwycięzca otrzyma roczny karnet do kina MOKiS na wszystkie filmy dla dzieci, ważny od momentu uruchomienia działalności

kina.

 

Zdjęcia przyjmujemy pod adresem: [email protected] do dnia 31 maja 2020

do godz. 15.00. Zdjęcia będą pojawiać się na bieżąco, zaraz po otrzymaniu podpisanych oświadczeń.

 

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe