"BeachBox" na Jeziorze Bielawskim?

  • 20.05.2020, 08:58
  • Telewizja Sudecka
"BeachBox" na Jeziorze Bielawskim?
Choć najbliższy turystyczny sezon letni, będzie przebiegał w reżimie panującej pandemii koronawirusa, to nie zniechęca to przedsiębiorców do lokowania w Bielawie swoich inwestycji.

Od IV kwartału 2019 r. prowadzone były rozmowy na temat posadowienia na terenie bielawskiego Ośrodka Wypoczynkowego "Sudety" tzw. "BeachBox-a". W rezultacie wypracowanych uzgodnień najbliższych dniach rozpocznie się realizacja przedsięwzięcia.

"BeachBox" to małe, zwykle drewniane i często w jasnych kolorach kontenery, ustawiane przy popularnych plażach kąpielowych. Są one na ogół używane jako schronienie przed słońcem lub wiatrem. Niektóre domki zawierają proste urządzenia do przygotowywania posiłków i gorących napojów za pomocą gazu w butlach lub prądu.

W przypadku bielawskiej inwestycji, w pobliżu Plaży Sudeckiej, zaplanowany został lokal gastronomiczny, w którym sprzedawana będzie żywność i napoje. Jego atrakcją ma być ulokowany bezpośrednio nad wodą taras, na którym znajdować się będą stoliki dla klientów.

Realizacja inwestycji powinna zostać zakończona do 30 czerwca br.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe