HOTEL NIEMCZA WINO&SPA ZAPRASZA

  • 17.05.2020, 19:21
  • Telewizja Sudecka
HOTEL NIEMCZA WINO&SPA ZAPRASZA
Hotel Niemcza Wino&Spa to nowoczesny obiekt, w którym każdy element wystroju pokoi, apartamentów oraz innych wnętrz i otoczenia, zaprojektowano z myślą o wygodzie i komforcie naszych gości. Doskonała lokalizacja wśród wzgórz Niemczańsko-Strzelińskich, u podnóża Gór Sowich i malownicze położenie hotelu w parku ze starodrzewem, nad brzegiem rzeki Ślęzy sprawiają, że niezależnie od pory roku widok za oknem zapada w pamięć.

 

Teren otaczający obiekt ma powierzchnię aż 3,5 hektara i stanowi wymarzone miejsce do spacerów, zapewniając ciszę, spokój i bliskość natury. W parku zainstalowaliśmy wiele urządzeń siłowni zewnętrznych, plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki i koszykówki oraz kort tenisowy.

Relaks w hotelu to również kompleks SPA złożony z basenu z atrakcjami wodnymi, jacuzii, trzech saun, pokoju ciszy i kilku gabinetów masażu.

Kilkadziesiąt rodzajów zabiegów SPA zaspokoi potrzebę odpoczynku najbardziej wymagającym gościom.

Hotel Niemcza Wino&Spa to oprócz zabiegów w SPA, przede wszystkim smaki – zarówno dań serwowanych w restauracji Dobry Rocznik jak również niepowtarzalnego wina z własnej winnicy – Winnicy Niemczańskiej.

Położony na Dolnośląskim Szlaku Piwa i Wina obiekt zapewnia dostęp do niemal wszystkich winnic tworzących ten niepowtarzalny dolnośląski produkt turystyczny.

Tuż obok hotelu znajduje się winiarnia Winnicy Niemczańskiej wraz z częścią winnicy, w których to halach goście mogą degustować wino prosto ze stalowych kadzi lub z dębowych beczek. Dowiedzą się również o procesach winifikacji, a na terenie zlokalizowanej niecałe dwa kilometry od hotelu winnicy, nasi goście mogą odpoczywać, spacerując pomiędzy rzędami przepięknej winorośli.

Bliskość Winnicy Niemczańskiej, arboretum w Wojsławicach, kilometrów ścieżek rowerowych, wyciągów narciarskich i szlaków turystycznych sprawiają, że Hotel Niemcza Wino&Spa, to idealne miejsce dla tych, którzy chcą się przekonać o urokach Dolnego Śląska.

 

Hotel Niemcza to również jedno z głównych centrów biznesowych na Dolnym Śląsku doskonałe do organizacji warsztatów, szkoleń i konferencji. Trzy nowocześnie wyposażone sale, standard obiektu oraz profesjonalnie zorganizowane zaplecze konferencyjne sprawiają, że nasi goście będą w pełni usatysfakcjonowani tym zakresem naszych usług.

Dla indywidualnych spotkań biznesowych stworzyliśmy w piwnicach jednego z naszych budynków winiarnie, w której podczas rozmów można degustować nasze wino.

 

Zapraszamy na Dolny Śląsk, do Niemczy.

Dolny Śląsk, nie do opowiedzenia, do zobaczenia!

Telewizja Sudecka

Podziel się:


Pozostałe