GALERIA W HOLU TEATRY ROBOTNICZEGO PONOWNIE OTWARTA!

  • 14.05.2020, 15:26
  • Telewizja Sudecka
GALERIA W HOLU TEATRY ROBOTNICZEGO PONOWNIE OTWARTA!
Galeria w holu Teatru Robotniczego ponownie otwarta w obostrzeniach epidemiologicznych.

W imieniu organizatorów zapraszamy na wystawę obrazów Marka Cieśli pn. Fantasmagorie, której wernisaż odbył się w dniu 8 marca br. Ekspozycja została zamknięta 13 marca w związku z zawieszeniem działalności instytucji kultury.

Wszystkich, którzy chcą zobaczyć wystawę zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00. Szczegóły odwiedzin na plakacie m.in. Wejście od podwórka po naciśnięciu dzwonka. Osoba odwiedzająca musi mieć osłonięty nos i usta, zdezynfekować ręce za pomocą płynu zaraz po wejściu, zachować dystans (2 m) pomiędzy innymi zwiedzającymi, nie dotykać eksponatów. Ponadto informujemy, że przestrzeń wystawiennicza Galerii jest dezynfekowana i ozonowana codziennie. Jednocześnie w sali wystawowej mogą przebywać 4 osoby.

Pamiętaj! Jeżeli jesteś chory, źle się czujesz – nie wchodź na teren galerii i nie narażaj innych użytkowników. Wystawa czynna do 27 maja 2020.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe