INWESTYCJE W GMINIE PIESZYCE

  • 11.05.2020, 15:51 (aktualizacja 11.05.2020, 15:54)
  • Telewizja Sudecka
INWESTYCJE W GMINIE PIESZYCE
W ostatnim czasie w Gminie Pieszyce przeprowadzono szereg inwestycji poprawiających nie tylko infrastrukturę miejską, ale również komfort mieszkańców.Na placach zabaw w Piskorzowie i przy ul. Bolka Świdnickiego oraz w parku miejskim wymienione zostały wszystkie ławki. Naprawiona została również nawierzchnia toru BMX. Naprawiono nawierzchnię gruntowych dróg gminnych: Hermana, Biernackiego, Nadbrzeżnej, Skowronkowej, Polnej, 3 Maja 9-11, Parkowa.
Utwardzono place pod selektywną zbiórkę odpadów przy ulicach: Świdnicka, Nadbrzeżna i Zamkowa. Przy ulicy Dolnej 7 wymieniono bariery mostowe. Pod drogą wewnętrzną – Kamionki dz. 164 wykonano nowy przepust, a przy ul. Nadbrzeżnej 21 wykonany został ściek z korytek betonowych.
Wyremontowano wiaty przystankowe przy ul. 3 Maja i Kościuszki, Rościszów pętla, Ogrodowa (Własta), Ogrodowa 85, Ogrodowa (Modrzewiowa), Bielawska, Świdnicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa. Nowe wiaty „otrzymały” przystanki: Bratoszów 52, Świdnicka 70 i Kopernika 176 (Pieszyce Mostek).
W kwietniu wykonano również sieć wodociągową oraz kanalizację sanitarną na osiedlu przy skrzyżowaniu ul. Obywatelskiej i Ogrodowej. Długość wodociągu to ok. 166 m, kan. sanitarnej ok. 113 m.
Całkowity koszt przeprowadzonych prac to ponad 200 000 zł.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
A
A 22.05.2020, 14:00
Mieszkam przy ulicy Polnej 25 lat i w tym roku żadnych napraw nie zauważyłam. Jak były dziury w nawierzchni i błoto tak dalej są. Stan drogi nie zmienił się od 25 lat - 25 lat chodzenia po kostki w błocie...

Pozostałe