APARTAMENTY ALICJA W DZIERŻONIOWIE

  • 02.05.2020, 21:11 (aktualizacja 03.05.2020, 12:50)
  • Telewizja Sudecka
APARTAMENTY ALICJA W DZIERŻONIOWIE
Apartamenty Alicja w Dzierżoniowie to doskonałe miejsce do zatrzymania się podczas pobytu na Ziemi Dzierżoniowskiej. Atrakcyjne położenie w centrum miasta, przestronne, komfortowo i funkcjonalnie urządzone i klimatyzowane pokoje, kuchnie z nowoczesnym wyposażeniem zapewnią udany pobyt i odpoczynek o każdej porze roku.

 

Cyfrowa recepcja, samodzielna rezerwacja i zameldowanie z poziomu smartfona lub przeglądarki, gwarantuje bezpieczeństwo i ogranicza do niezbędnego minimum kontakt z obsługą, a płatności realizowane są online. Elektroniczne zamki otwierane są poprzez wpisanie kodu numerycznego otrzymanego przed przyjazdem na adres email oraz sms. Apartamenty Alicja dedykowane są zarówno dla osób przybywających w celach turystycznych, wypoczynkowych jak i biznesowych. W zależności od potrzeb oferujemy noclegi od jednej do czterech osób. Od samego początku działalności nasi goście najwyżej oceniają u nas czystość apartamentów i jakość obsługi.
Na każdego naszego gościa przyjeżdżającego na dwa dni i dłużej, czeka wino z kolekcji Win Moich Podróży – specjalistycznego sklepu znajdującego się kamienicy Alicja na parterze, do którego również zapraszamy.

WIECEJ: www.apartamentyalicja.pl

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe