DOLNOŚLĄSKA NUTKA 2020 PRZENIESIONA DO CYBERPRZESTRZENI

  • 30.04.2020, 08:40 (aktualizacja 30.04.2020, 08:45)
  • Telewizja Sudecka
DOLNOŚLĄSKA NUTKA 2020 PRZENIESIONA DO CYBERPRZESTRZENI
Dolnośląska Nutka 2020 przejdzie kolejną modyfikację. Z uwagi na panującą epidemię koronawirusa, organizatorzy podjęli decyzję o przeprowadzeniu konkursu za pośrednictwem cyberprzestrzeni.

Młodzi artyści, chcąc wziąć udział w tym wydarzeniu, zobowiązani będą do amatorskiego nagrania swojego wykonu, a następnie zamieszczenia go, w terminie do 31.V.2020 r., w serwisie YouTube.

Proces wyłonienia zwycięzców będzie składał się z 2 etapów. Wstępnej selekcji, w terminie do 10.VI.br., dokona, powołana przez Organizatora Festiwalu Komisja Artystyczna, która wyłoni 125 uczestników konkursu głównego.

Następnie do pracy przystąpi jury festiwalu, do którego będą należały ostateczne rozstrzygnięcia. Skład osobowy tego zacnego ciała pozostał bez zmian, co oznacza, że przesłuchań dokonają:

1. Joanna Horodko
2. Lanberry – Małgorzata Uściłowska
3. Jacek Jagłowski
4. Artur Orzech

Ogłoszenie ostatecznych wyników zaplanowano na 30.VI.2020 r.

Zmodyfikowany regulamin Dolnośląskiej Nutki będzie dostępny na stronie internetowej Festiwalu już od 1.V.br.

Serdecznie zapraszam do zabawy

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe