ZDERZENIE BMW I SMARTA (AKTUALIZACJA WIDEO)

  • 24.04.2020, 12:59 (aktualizacja 24.04.2020, 17:24)
  • Krzysztof Bachiński
ZDERZENIE BMW I SMARTA (AKTUALIZACJA WIDEO)
24 kwietnia po godz. 11:00 doszło do zdarzenia drogowego na ulicy Batalionów Chłopskich w Dzierżoniowie. Na wysokości wjazdu do sklepu "Majster" zderzył się samochód marki BMW i Smart. Szczęśliwie nikt nie odniósł większych obrażeń. Na miejscu pracowali policjanci z "drogówki" i jeden zastęp PSP Dzierżoniów. Przez około godzinę występowały niewielkie utrudnienia w ruchu.

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
interesant
interesant 24.04.2020, 20:54
Czy ktoś z władz Bielawy mógłby w końcu zrobić porządek w tamtejszym wydziale meldunkowym, bo kierownik choć kompetentny człowiek chyba nie bardzo panuję nad sytuacją ??
Sprawa dotyczy problemu z zameldowaniem się, a właściwie problemem jest urzędniczka z tego wydziału (dalej będę nazywał ją "czarnym ścierwem nie znającej zasad kultury osobistej") Otóż "czarne ścierwo" utrudnia załatwienie sprawy, ponieważ ŻĄDA wręcz, więcej dokumentów niż wskazane jest to w ustawie.
Czy w Bielawie obowiązują inne przepisy niż w pozostałych miastach w Polsce ??
Czy aroganckie "czarne ścierwo" bez kultury osobistej dostała posadę po znajomości,że nie potrafi się zachować jak człowiek i urzędnik tylko szczeka ryjem jak pobudzona ??
Niestety skargi nie można nigdzie złożyć, więc internet będzie najlepszym do tego miejscem.

Pozostałe