PARK MINIATUR MINIEUROLAND W KŁODZKU ZAPRASZA

  • 23.04.2020, 10:27
  • Jarosław Wrona
PARK MINIATUR MINIEUROLAND W KŁODZKU ZAPRASZA
Park Miniatur Minieuroland w Kłodzku zaprasza na przyjemny spacer i relaks w malowniczych zakątkach ogrodu. Zwiedzający będą mieli możliwość złapania oddechu na świeżym powietrzu i nacieszenia oczu pięknem unikalnej przyrody. Odwiedzający park goście mogą oderwać się od codzienności i wyruszyć w bezpieczną podróż po miniaturowym świecie, poznając ciekawe budowle z Polski, Europy i świata.

Minieuroland ma na względzie bezpieczeństwo swoich gości i podejmuje ostrożne działania, których celem jest powrót do normalności. Bezwzględnie przestrzegane są zasady zachowania 2-metrowej odległości od innych, obowiązkowe zasłanianie nosa i ust w budynku oraz przy kontakcie z innymi ludźmi. Bezpieczeństwo ma zapewnić także ścisłe przestrzeganie zasad sanitarnych.
Park Miniatur Minieuroland jest otwarty przez 7 dni w tygodniu w godzinach: 09:00 - 17:00.

Jarosław Wrona

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe