29 POTWIERDZONY PRZYPADEK ZAKAŻENIA W POWIECIE KŁODZKIM (NOWA RUDA)

  • 22.04.2020, 19:43 (aktualizacja 22.04.2020, 19:47)
  • Jarosław Wrona
29 POTWIERDZONY PRZYPADEK ZAKAŻENIA W POWIECIE KŁODZKIM (NOWA RUDA)
Maciej Awiżeń Starosta powiatu kłodzkiego poinformował o kolejnym przypadku zakażenia. Niestety wyłączony został również oddział wewnętrzny kłodzkiego szpitala.

Kolejny, 29. przypadek dotyczy mieszkanki Nowej Rudy, która przebywała na leczeniu, w kłodzkim szpitalu, na oddziale wewnętrznym. Wynik pozytywny testu wyszedł podczas przesiewowego badania pacjentów. Niestety w związku z zaistniałą sytuacją, oddział wew. zostaje poddany kwarantannie aż do czasu przebadania wszystkich pracowników. Badanie odbędzie się w piątek (wymagane w 7. dniu od kontaktu) i mamy nadzieję, że od soboty będziemy mogli wznowić przyjmowanie osób na oddział. Kwarantannie zostali też poddani bliscy i współpracownicy osoby zarażonej. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Jarosław Wrona

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe