FUNKCJONOWANIE POWIATOWEGO CENTRUM PORADNICTWA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEGO I DORADZTWA EDUKACYJNEGO W DZIERŻONIOWIE

  • 07.04.2020, 09:03
  • Telewizja Sudecka
FUNKCJONOWANIE POWIATOWEGO CENTRUM PORADNICTWA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEGO…
Publikujemy informację na temat funkcjonowania Powiatowego Centrum Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego i Doradztwa Edukacyjnego w Dzierżoniowie w czasie koronawirusa.

Specjaliści Powiatowego Centrum Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego w Dzierżoniowie i Filii w Bielawie nadal świadczą pomoc w formie indywidualnych konsultacji i porad udzielanych telefonicznie i on-line:
– telefony kontaktowe:
799 213 226,
736 858 621,
579 068 597,
– e-mail:
[email protected],
[email protected].

Porady psychologa, pedagoga, logopedy oraz terapeuty ruchu, są udzielane szerszej grupie odbiorców przez zamieszczanie ich na:
– stronie internetowej: www.powiatowecentrum.dzierzoniow.pl,
– portalu społecznościowym Facebook: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Dzierżoniowie

Specjaliści Powiatowego Centrum Poradnictwa Psychologiczn-Pedagogicznego udzielają indywidualnych porad/konsultacji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00. Dostępność poszczególnych specjalistów można sprawdzić TUTAJ.

Dyżury poszczególnych pracowników mogą ulec zmianie. Wszelkie zmiany na bieżąco będą ukazywały się na stronie internetowej: www.powiatowecentrum.dzierzoniow.pl.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe