DZIERŻONIOWSKI FUNDUSZ WALKI Z KORONAWIRUSEM

  • 03.04.2020, 13:48
  • Telewizja Sudecka
DZIERŻONIOWSKI FUNDUSZ WALKI Z KORONAWIRUSEM
Dzierżoniowskie firmy wspierają walkę z epidemią. Na utworzonym przez miasto funduszu jest już kwota 12 tys. zł. To pieniądze przekazywane przez firmy, stowarzyszenia i osoby prywatne. Niektóre przedsiębiorstwa, jak np. Broen i Selena oferują inne formy wsparcia szpitala i mieszkańców.

Miasto utworzyło osobne subkonto po prośbie przedstawicieli firm, które zadeklarowały chęć pomocy. Wszystkie wpłacone pieniądze (nr subkonta: 34 9527 0007 0046 7773 2000 0002) przeznaczone zostaną na walkę z epidemią koronawirusa.

Dzierżoniowski Broen sfinansował zakup 125 testów na koronowairusa, przeznaczonych dla pracowników szpitala.

Bardzo dziękuję za każdą formę wsparcia i za to, że w niezwykle trudnym dla lokalnych firm i gospodarki okresie potrafimy się wzajemnie wspierać. O kolejnych wpłatach i formach pomocy będziemy Państwa informować.

Wsparcie w walce z epidemią koronawirusa

- Kamitex-Serwis Michał Kamieniecki – 3 000 zł;

- Cooper Standard Spółka z o.o. – 3 000 zł;

- Milczarek Michał PPU Import-Eksport "TABPOL" – 1 000 zł;

- MTP Spółka z o.o. – 1 000 zł;

- Stowarzyszenie Nowoczesny Dzierżoniów – 4 000 zł;

- Broen - zakup 125 testów na koronawirusa dla pracowników szpitala (5 500 zł);

- Grupa Selena - Libra – firma rozpoczęła produkcję żelu do dezynfekcji rąk. Pierwsza partia produktu zostanie przekazana bezpłatnie do dzierżoniowskiego i innych dolnośląskich szpitali.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe