KONTROLE POLICJI NA TERENIE POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO

  • 03.04.2020, 13:32
  • Telewizja Sudecka
KONTROLE POLICJI NA TERENIE POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO
Dzierżoniowscy policjanci Wydziału Ruchu Drogowego sprawdzają przestrzeganie zasad bezpieczeństwa mających na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Bardziej rygorystyczne zasady bezpieczeństwa związane z epidemią koronawirusa skutkują działaniami wszystkich policjantów. Funkcjonariusze dzierżoniowskiej drogówki kontrolują środki komunikacji publicznej, ale też pytają o cel podróży innych uczestników ruchu.

W czasie walki z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego otrzymali nowe zadania. Funkcjonariusze kontrolują środki transportu publicznego pod kątem ilości przewożonych pasażerów i zachowania zasad bezpieczeństwa wynikających z wprowadzonych obostrzeń. Inni uczestnicy dróg także muszą się liczyć z faktem zatrzymania przez funkcjonariuszy. Osoby poruszające się samochodem, podobnie jak piesi, muszą mieć ważny powód dla którego opuściły miejsce zamieszkania. Dlatego policjanci ustalają cel podróży.

W tym niezwykle trudnym dla każdego z nas czasie, musimy wziąć odpowiedzialność za życie i zdrowie nasze, naszych bliskich, a także osób z naszego otoczenia, stosując się do poleceń wydawanych przez wszystkie uprawnione do tego instytucje państwowe. Wprowadzone przepisy są dla ludzi, a nie przeciwko nim.

kom. Marcin Ząbek

KPP Dzierżoniów

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
pks
pks 03.04.2020, 23:01
poco oni zaczymuja auta co ich obchodzi gdzie ja jade do sklepu a gdzie
Obywatel
Obywatel 03.04.2020, 15:10
Czy potrzebne sa 4 osoby bez masek,.? Dajcie przyklad społeczeństwu

Zaluzcie maski i kontrolujcie po 2 osoby.
Nie pochwalam tej bezmyslnosci

Pozostałe