DZIERŻONIOWSKIE POGOTOWIE ORAZ IZBA PRZYJĘĆ ZAMKNIĘTE!

  • 02.04.2020, 21:10 (aktualizacja 02.04.2020, 22:17)
  • Telewizja Sudecka
DZIERŻONIOWSKIE POGOTOWIE ORAZ IZBA PRZYJĘĆ ZAMKNIĘTE!
Jak poinformował nas dzisiaj tj. 2 kwietnia 2020 roku w godzinach wieczornych podczas konferencji starosta dzierżoniowski Grzegorz Kosowski oraz prezes Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie Maciej Smolarz z dniem dzisiejszym od godz. 20.00 do odwołana z powodu wykrycia u jednego z pracowników koronowirusa Pogotowie oraz Izba Przyjęć zostają zamknięte.

 

 

Obecnie kwarantanną zostali objęci pracownicy pogotowia ratunkowego, a także Izby Przyjęć dzierżoniowskiego szpitala.

Do osób, które będą musiały skorzystać z pomocy pogotowia ratunkowego i zadzwonią na telefon alarmowy, dyspozytor skieruje karetki z sąsiednich powiatów.
Jeśli testy wykonane wśród pozostałych pracowników pogotowia oraz Izby Przyjęć będą negatywne, praca tych oddziałów może zostać przywrócona minimum po 7 dniach. Na dzień dzisiejszy trudno jednak przewidzieć kiedy konkretnie zostaną one przywrócone do funkcjonowania.

Pozostałe oddziały szpitala działają tak jak do tej pory, czyli w trybie ostrym. Według dyrekcji dzierżoniowskiej lecznicy, ich pacjentom nie zagraża niebezpieczeństwo zakażenia koronawirusem.

Zakażony pracownik szpitala obecnie czuje się dobrze, nie ma żadnych objawów choroby.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nea
Nea 03.04.2020, 12:39
No właśnie to jest ciekawe skoro nie miał żadnych objawów to skąd pomysł żeby zrobić mu testy? Bardzo dziwne to.
masakra
masakra 03.04.2020, 10:32
Jak tak dalej pójdzie wakacje mamy z głowy
Basia
Basia 03.04.2020, 07:41
Ludzie opamietajcie sie! Sytuacja bardzo trudna a Wy jaczycie.Troche powagi proponuje opamietania.Sytuacja przerasta caly swiat bez wzgledu ns to kto rzadzi.Nie obrazajcie sie wzajemnie.Ludzie umieraja! Kazdy powinien robic swoje.Dosc polityki! Teraz czas na wspieranie sie chocby dobrym slowem.Dziekuje wszystkim ktorzy ratuja nasze zycie i tym co narazajac siebie pomaga i przyczynia sie do tego abysmy w miare zyli normalnie.
K
K 03.04.2020, 05:09
A co z osobami ktore przebywaly w ostatnich 1.5 tygodnie ns terenie szpitala ????
przeciwnik głupoty społecznej
przeciwnik głupoty społecznej 02.04.2020, 23:09
Wszyscy " najmądrzejsi" a tak na prawdę to ŻAŁUJĄ z własnego portfela nawet 2 złote na zakup ZABEZPIECZEŃ dla pracowników medycznych szpitala. Liczcie dalej, że Komuna da służbowe pieniądze a przecież sejfy państwowe już dawno puste. Najłatwiej to wydawać państwowe pieniądze a oddać swoje - to wtedy bardzo boli.
Włókniarz BWA
Włókniarz BWA 03.04.2020, 12:19
Nie chodzi o żałowanie tylko o fałsz i obłude rządzących. Włącz TVP to zobaczysz jaka jest wspaniała sytuacja w środkach ochrony w służbie zdrowia a potem przełącz na dowolny inny kanał informacyjny. Nic nie brakuje i wszystkiego duże zapasy. Nie powiedzą prawdy że sobie nie radzą. Wystarczyło by przyznać że mamy katastrofę a nie mamić ludziom oczy a ludzie by pomogli jeszcze bardziej i nie było by tej dyskusji. A tak po co mam wydawać 2 zł skoro im niczego nie brakuje wg informacji rządowych. Skończy się tak że prywatni przedsiębiorcy i ludzie dobrej woli uratują służbę zdrowia jak robią to już w tej chwili a wszystko i tak przypiszą sobie rządzący. Po drugie to wielu z Nas na tą chwilę przez epidemie nie ma już tych 2 złotych w portfelu bo stracili pracę lub przychody z działalności (znam takie osoby) i im też trzeba pomóc. Zajmijmy się wyborami bo to teraz najważniejsze jak pokazało wczorajsze partyjne zgromadzenie nadzwyczajne PIS. Nie potrafili się zebrać u Jarusia aby dyskutować o kryzysie ale w sprawie wyborów to polecieli wczoraj do niego jak świnie do koryta.
dfer
dfer 03.04.2020, 00:00
Za co placicie tym amatorom pensje z waszych podatkow?Nie przygotowani jak zawsze...bez planu B;jedyne co potrafia to zadluzac szpital..rece opadaja :(
ochr
ochr 03.04.2020, 13:36
gdyby tak było w marketach to już dawno nie byłoby co jeść
Pieszyczanic
Pieszyczanic 02.04.2020, 22:50
A moja żona była dziś po 15 na ginekologia na badaniach badania prenatalne. Bwawo Ku..wa
Dorota
Dorota 02.04.2020, 22:48
Zastanawia mnie sytuacja skoro nie miał objawow i nie wie od kogo sie zaraził to dlaczego zeobiono mu test na obecność koronawirusa moze powinni wszystkim takie testy zeobić bo sytuacja conajmniej zastanawiajaca
Ziemia
Ziemia 02.04.2020, 22:13
Ha! Teraz wszedzie w krajach lekarze zainfekowani i zamykaja przychodnie. Ciekawe, co dalej?
Bielawianin
Bielawianin 02.04.2020, 22:09
Pachura ta Twoja śmieszna telewizję może uratuje ten wirus bo ludzie w panice ale prawda taka gówno do potęgi dziwię się że ktoś nie otworzy coś profesjonalnego żeby s***ic ta Sudecka że stanowiska
Włókniarz BWA
Włókniarz BWA 02.04.2020, 22:25
Gdyby nie to gówno do potęgi to wiedziałbyś tyle z Naszego powiatu co gówno.
Dam Ci rade. Nie oglądaj Sudeckiej i włącz TVP bo tam na pewno docenisz profesjonalizm reporterski który jest już ukształtowany na najwyższym poziome w Europie.
:) :) :)
:) :) :) 02.04.2020, 22:19
Pijesz nie pisz idź spać :)
W
W 02.04.2020, 21:48
Przy normalnych działaniach, to można by już miasto izolować i wszystko zamykać. Kilka osób plus ich rodziny już powinny być w kwarantannie, osoby które odwiedzało w ostatnich dniach pogotowie oraz ich rodziny, sklepy gdzie ci wszyscy ludzie do dzisiaj robili zakupy. Itd.
Sasiad
Sasiad 02.04.2020, 21:32
A co z ludzmi z ktorymi mial doczynienia?
Powinn sprawdzic wszystkich a przynajmniej zlecic kwarantanne, ratownicy tez ludzie i zakupy tez robia teraz pytanie w jakich sklepach byl zarazony i jego bliscy
A
A 02.04.2020, 21:28
A co z ludzmi u których pogotowie bylo na interwencji ?
Też mieli kontakt z pracownikami pogotowia.

Ja
Ja 02.04.2020, 21:15
Testy róbcie, kłamcy!

Pozostałe