WAŻNE: O CIEPŁOWNI NA SESJI RADY MIEJSKIEJ DZIERŻONIOWA

  • 02.04.2020, 15:39
  • Telewizja Sudecka
WAŻNE: O CIEPŁOWNI NA SESJI RADY MIEJSKIEJ DZIERŻONIOWA
Jedną z uchwał, którą w poniedziałek rozpatrywać będą radni, związana jest z tematem działalności dzierżoniowskiej ciepłowni. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią projekt uchwały, który został złożony przez burmistrza Dariusz Kucharskiego do przewodniczącego rady, wyklucza możliwość budowy przy ul. Złotej instalacji do spalania RDF-u (o co wnioskowała spółka ciepłownicza).

Przyjęcie tej uchwały jest prawną gwarancją, że tego typu instalacja nie powstanie w tym miejscu. Niezależnie od tego proponowane spotkanie i rozmowa z mieszkańcami na ten temat są oczywiście wciąż aktualne. Burmistrz podtrzymuje chęć zorganizowania najszybciej jak tylko będzie to możliwe spotkania z mieszkańcami.

Sesja, podczas której podejmowana będzie uchwała dotycząca miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru obejmującego również ul. Cichą, odbędzie się 6 kwietnia w formie wideokonferencji z transmisją online. Początek o godzinie 12.00.

Link do projektu uchwały
https://bip.um.dzierzoniow.pl/e,pobierz,get.html?id=38233

Porządek obrad
https://bip.um.dzierzoniow.pl/a,29789,porzadek-obrad-17-ses…

Proszę o udostępnienie tej informacji.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe