POLICJA PRZESTANIE UPOMINAĆ I ZACZNIE SUROWO KARAĆ!

  • 02.04.2020, 13:47 (aktualizacja 02.04.2020, 14:12)
  • Telewizja Sudecka
POLICJA PRZESTANIE UPOMINAĆ I ZACZNIE SUROWO KARAĆ!
Dzierżoniowscy policjanci z surowością będą podchodzić do niestosowania się, do obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2

Mimo wielokrotnych apeli nie wszyscy stosują się do nakazów, które mają uchronić społeczeństwo przed rozprzestrzenianiem koronawirusa. Policjanci już zaczęli wprowadzać środki prawne, aby chronić zdrowie, a nawet życie mieszkańców lokalnej społeczności

Nowo wprowadzone przepisy mają ustrzec przed rozprzestrzenianiem wirusa. Apele o pozostawanie w domu docierają do nas z mediów, internetu a nawet policjanci emitowali je z głośników radiowozów. Mimo obowiązujących zakazów znajdują się osoby, które nie stosują się do nakazów i np. gromadzą w miejscu publicznym w grupie większej niż 2 osoby. W miniona dobę ujawniono kilka takich osób. Za takie postępowanie grozi mandat karny do 500 złotych, ale istnieje także możliwość skierowania sprawy do sądu.

INFO: kom. Marcin Ząbek

KPP Dzierżoniów

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
śledczy
śledczy 03.04.2020, 12:29
Może by tak policja zaglądała częściej do Walimia i pogoniła penerów pijackich i nierobów prowadzących libacje w parkach oraz ich okolicach. .

Pozostałe