INFORMACJE DLA OSÓB PRZEKRACZAJĄCYCH GRANICĘ POLSKI

  • 02.04.2020, 08:37
  • Telewizja Sudecka
INFORMACJE DLA OSÓB PRZEKRACZAJĄCYCH GRANICĘ POLSKI
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Dzierżoniowie przypomina o nowych przepisach dla osób wjeżdżających do naszego kraju.

Według obowiązujących przepisów osoby, które przekroczyły granicę poddawane są obowiązkowej 14-dniowej kwarantannie i odbywają ją razem z osobami wspólnie zamieszkującymi lub gospodarującymi.

Osoby przekraczające granice mają obowiązek poinformować organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej o imieniu i nazwisku osób wspólnie zamieszkujących oraz podać nr PESEL tych osób, jeżeli go posiadają. Informację tę należy przekazać za pośrednictwem systemów teleinformatycznych lub systemów łączności, w tym przez telefon.

Zgłoszenia można przesłać mailowo na adres: [email protected] lub telefonicznie: tel 74 832 33 33 wew. 116, w godzinach od 8.00 do 14.00.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe