ZDALNE ZARZĄDZANIE I SPOTKANIA BURMISTRZA BIELAWY Z MIESZKAŃCAMI ON-LINE

  • 01.04.2020, 13:57 (aktualizacja 01.04.2020, 13:59)
  • Telewizja Sudecka
ZDALNE ZARZĄDZANIE I SPOTKANIA BURMISTRZA BIELAWY Z MIESZKAŃCAMI ON-LINE
Obecnie zdecydowana większość spraw w Urzędzie Miejskim procedowana jest zdalnie. Burmistrz Andrzej Hordyj codziennie prowadzi spotkania i konferencje tylko w formie on-line.

Pracownicy zobligowani są również do tego, aby do minimum ograniczyć bezpośredni kontakt z klientem. Oprócz pracy zdalnej, do rozwiązania pozostawał jednak jeszcze problem braku cotygodniowych „przyjęć interesantów”, czyli spotkań burmistrza z mieszkańcami.

Dlatego, od najbliższego wtorku 7 kwietnia, rozpocznie się: „cykl wirtualnych przyjęć interesantów". Oznacza to, że pilne do rozwiązania problemy, bielawianie będą mogli zgłosić on-line.

W godzinach od 13.00-15.00, burmistrz Andrzej Hordyj dostępny będzie na najpopularniejszym obecnie komunikatorze messenger, za pośrednictwem telefonu oraz poczty e-mail.

Mamy nadzieję, że tego typu rozwiązanie spotka się z Państwa przychylnością. Jednocześnie, w tym trudnym dla wszystkich okresie, apelujemy, aby korzystać z tej formy kontaktu jedynie w sprawach pilnych.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe