ZMARŁA PIERWSZA OSOBA ZARAŻONA KORONAWIRUSEM Z POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO

  • 01.04.2020, 13:19
  • Telewizja Sudecka
ZMARŁA PIERWSZA OSOBA ZARAŻONA KORONAWIRUSEM Z POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO
Bardzo złe informacje napłynęły z dzisiejszego posiedzenia Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

Jak przekazał dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Dzierżoniowie, testy potwierdziły dwa nowe przypadki zachorowania na koronawirusa w powiecie dzierżoniowskim. Jeden z zarażonych pacjentów, który pochodzi z Dzierżoniowa, nie wykazuje objawów choroby i nadal przebywa w izolacji domowej.

Niestety mieszkaniec Gminy Pieszyce, u którego stwierdzono obecność koronawirusa, zmarł w szpitalu znajdującym się poza powiatem dzierżoniowskim. Bezpośrednią przyczyną śmierci było zatrzymanie krążenia i udar mózgu.

Jest to bardzo smutna wiadomość, która pokazuje w obliczu jakiego zagrożenia wszyscy się znajdujemy. Władze powiatu składają głębokie wyrazy współczucia rodzinie zmarłego mieszkańca Gminy Pieszyce.

Starosta apeluje jednocześnie do wszystkich mieszkańców o przestrzeganie zaleceń sanitarnych, dbanie o siebie i bliskich, a przede wszystkim o zostawanie w domach.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tyle w temacie
Tyle w temacie 01.04.2020, 18:54
Czyli jak zwykle przyczyna śmierci nie był wirus. Jak by nie nagonka medialna, to byśmy nawet nie wiedzieli ze istnieje taki wirus i funkcjonowali jak do tej pory. Ja swojego wirusa wraz z rodziną przeszedłem jak wielu innych w styczniu.
FM
FM 01.04.2020, 21:07
Dokładnie też tak myślę, że w styczniu już odchorowało u nas wiele osób. Jedni ciężko inni lżej. Ale wtedy to lekarz tylko stwierdzał wirusowe zapalenie płuc no to antybiotyki. Nikt tego w styczniu nie badał, nie diagnozował i nie testował.
Hw
Hw 01.04.2020, 19:14
Napewno korona wirusa??? Czy grypę lub przeziębienie?
Słomski
Słomski 01.04.2020, 14:20
Nasze państwo powinno się wziąć w garść i żeby testy były ogólno dostępne dla wszystkich a nie tylko tych z podejrzeniem . Jak tego nie wprowadza to będzie z nami źle ponieważ jest dużo ludzi bez objawowych którzy zarażają innych .
ja chodziłem do podstawówki
ja chodziłem do podstawówki 01.04.2020, 21:08
38 milionów testów co pięć dni, ogarnij się człowieku, tylu testów to nawet USA nie ma
Krajek
Krajek 01.04.2020, 13:51
No ale co gościa zabiło korona virus czy udar i zatrzymanie krążenia
mieszkaniec - nie polityk
mieszkaniec - nie polityk 01.04.2020, 13:27
Czy to już początek „końca”? Relacja pielęgniarki Jagody z Włoch. "Kilka dni temu zmarła polska pielęgniarka, inna popełniła samobójstwo … w tej chwili zbieramy pieniądze na wysłanie jej prochów do Polski. Umierają lekarze, pielęgniarki, ratownicy … Polacy, błagam - zostańmy w domu. Będę krzyczała i błagała - zostańcie w domu, nie bierzcie przykładu z Włochów, Francuzów, Hiszpanów. Bądźcie mądrzejsi - zostańcie w domu. Jeśli chcesz pomóc innym (może sobie?) przyłącz się do apelu zwiększenia ochrony naszych lokalnych Medyków - "2 zł od każdego dla Szpitala Powiatowego”. Oni muszą dla NAS WYJŚĆ Z DOMU ! Więcej na: https://doba.pl/ddz/artykul/2-…

Pozostałe