BURMISTRZ KŁODZKA - NIE PRZEPROWADZĘ WYBORÓW

  • 31.03.2020, 15:03
  • Jarosław Wrona
BURMISTRZ KŁODZKA - NIE PRZEPROWADZĘ WYBORÓW
Zapraszamy na wideo rozmowę z Burmistrzem Kłodzka Michałem Piszko. Poruszamy tematy dotyczące koronawirusa, wyborów i funkcjonowania miasta. Rozmowa zarejestrowana 31 marca o godz. 12:00.

 

Jarosław Wrona

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Obywatel
Obywatel 31.03.2020, 18:01
Właściciel Kłodzka się wypowiedział.
an
an 31.03.2020, 16:57
PO PIERWSZE : Jarosław Kaczyński i Jego ekipa mogą sobie chcieć. WYBORÓW i TAK NIE BĘDZIE bez "apelu" burmistrza . Kampanii wyborczej nikt nie prowadzi poza obecnie urzędującym Prezydentem. Odpowiedzialni obywatele ważniejsze sprawy mają na co dzień. PO DRUGIE: burmistrz WYKAZAŁ SIĘ WIELKĄ NIEODPOWIEDZIALNOŚCIĄ co można zobaczyć na zdjęciach usuniętych z portalu 22kbpg gdzie złamane zostały elementarne zasady i ograniczenia związane z epidemią.. Więcej jest w "apelu" burmistrza SAMOPROMOCJI niż wiarygodności Jego przekazu.

Pozostałe