2 ZŁ OD KAŻDEGO DLA SZPITALA POWIATOWEGO W DZIERŻONIOWIE

  • 30.03.2020, 18:18
  • Telewizja Sudecka
2 ZŁ OD KAŻDEGO DLA SZPITALA POWIATOWEGO W DZIERŻONIOWIE
Świat walczy z nowym wirusem, który dotarł też do Polski i rozprzestrzenia się coraz bardziej. Służby Powiatu Dzierżoniowskiego również prowadzą walkę z COVID-19.

Teraz do akcji włączyli się także sami mieszkańcy, którzy zainicjowali akcję na portalu zrzutka.pl pod hasłem „2zł od każdego dla Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie”. Zrzutka prowadzona jest na zapewnienie pilnych potrzeb Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie w zakresie środków ochrony osobistej dla personelu medycznego.

Zbiórka realizowana jest na zakup:
·kombinezonów;
·masek klasy FFP2 lub FFP3;
·masek chirurgicznych;
·rękawiczek jednorazowych;
·defibrylatora do karetki pogotowia;
·respiratora do karetki pogotowia.

W ciągu zaledwie kilku dni akcję wsparło już blisko 400 osób, które wpłaciły łączną kwotę w wysokości ponad 20 tysięcy złotych. Do końca zbiórki pozostało 62 dni, a celem akcji jest uzbieranie 200 tysięcy złotych.

Zachęcamy mieszkańców do wspierania zrzutki nawet najdrobniejszą kwotą. Razem możemy pomóc obronić przed zarażeniem koronawirusem lekarzy, pielęgniarki i pozostały personel szpitala. Dzięki zdobytym funduszom uda się również dokonać zakupu niezbędnego sprzętu medycznego, który może uratować życie każdemu z nas. Bądźmy solidarni!

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkaniec
mieszkaniec 31.03.2020, 11:06
Witam! Mam wrażenie, obserwując obecne efekty tej niezbędnej akcji, że nasze lokalne społeczeństwo nie zdaje sobie sprawy CO NAS CZEKA !!! Koronawirus nie PYTA tylko ZABIJA. Kto nas będzie leczył? Codziennie również UMIERAJĄ medycy a obecnie więcej mówi się o wyborach! Mam nadzieję, że nasze lokalne media wezmą stery w swoje ręce i zmobilizują mieszkańców do ofiarności. Przecież w szpitalach MSW nie wszyscy mogą zostać ewentualnymi pacjentami.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 31.03.2020, 09:48
A może jakiś link do tej zrzutki? ?

Pozostałe