RUSZYŁ DRUGI ETAP BUDOWY CHODNIKA W KAMIONKACH

  • 25.03.2020, 11:43
  • Telewizja Sudecka
RUSZYŁ DRUGI ETAP BUDOWY CHODNIKA W KAMIONKACH
Ruszył drugi etap budowy chodnika w Kamionkach. Do końca czerwca 2020 r. w tym miejscu powstanie kolejnych 200 metrów bezpiecznej drogi dla pieszych. Koszt prac to blisko 219 000 złotych.

W związku z prowadzonymi pracami należy występują utrudnienia w ruchu. Prosimy o uwagę i zachowanie bezpieczeństwa. Dzisiejsze prace prowadzone przez Powiat Dzierżoniowski to kontynuacja budowy rozpoczętej w 2019 r. przez naszą gminę (ok. 370 m od skrzyżowania z drogą gminną prowadzącą do kościoła św. Aniołów Stróżów, do mostu na drodze powiatowej). Tegoroczny etap odbędzie się od mostu i zakończy się w pobliżu wysokości budynku Kamionki 37.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe