ZWOLNIENIE Z OPŁAT W DZIERŻONIOWSKICH PRZEDSZKOLACH I ŻŁOBKACH

  • 25.03.2020, 11:20
  • Telewizja Sudecka
ZWOLNIENIE Z OPŁAT W DZIERŻONIOWSKICH PRZEDSZKOLACH I ŻŁOBKACH
Rodzice dzieci uczęszczających do dzierżoniowskich przedszkoli publicznych i publicznego żłobka zwolnieni są z opłat za czas, w którym nie mogą korzystać z usług tych placówek. Nabór do żłobka i przedszkoli publicznych prowadzony jest w Dzierżoniowie z niewielkimi zmianami.

Opieka przedszkolna realizowana jest w Dzierżoniowie przez publiczne (zarządzane przez miasto) i niepubliczne (prywatne) przedszkola. W przedszkolach i w żłobku publicznym opłata pobierana jest wyłącznie za czas, jaki dziecko rzeczywiście przebywa w placówce.

Rekrutacja do żłobka miejskiego i przedszkoli publicznych przebiega bez zakłóceń, jednak ze względu na zagrożenie epidemiologiczne bardzo Państwa prosimy, aby dokumenty rekrutacyjne były dostarczane z zachowaniem obowiązujących nas dziś zasad bezpieczeństwa.

Szczegóły dotyczące rekrutacji

https://www.dzierzoniow.pl/…/rekrutacja-do-szk-przedszkoli-…

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rodzic
Rodzic 25.03.2020, 15:41
Co na to Pan Burmistrz Bielawy? Czy również zwolni z opłat za żłobek i przedszkola publiczne? Na chwilę przed kwarantanną w Polsce, a kiedy już bylo wiadomo o panującym wirusie, ustalono bardzo wysokie stałe czesne

Pozostałe