TAK WYGLĄDA KWARANTANNA PRZED ZAKŁADEM W BISKUPICACH PODGÓRNYCH

  • 25.03.2020, 10:22
  • Telewizja Sudecka
TAK WYGLĄDA KWARANTANNA PRZED ZAKŁADEM W BISKUPICACH PODGÓRNYCH
Tak wygląda przestrzeganie kwarantanny 25 marca 2020 roku przed bramą zakładu w Biskupicach Podgórnych. Każdego poranka przyjeżdża kilkadziesiąt autobusów z różnych zakątków Dolnego Śląska. Przeniesienie choroby z jednego końca na drugi, to kwestia kilku godzin. Taki widok, to codzienność.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Grzegorz
Grzegorz 25.03.2020, 14:00
Właśnie gdzie jest państwo!!! Każą siedzieć w domu nie wychodzić w większych grupach a w lg chem maja to w ***... Sama Ukraina, Polaków jest Garstka mamy malutkie dzieci w domach co niektórzy mieszkania z rodzicami z dziadkami nie wiadomo co się przyniesie do domu!!!
Bronek
Bronek 25.03.2020, 12:09
!!!przerażające!!! stoją jak bezmózgie lemingi i jak to ma się nie roznieść... gdzie jest nasze Państwo ?! Gdzie jest Policja!?

Pozostałe