APEL WICESTAROSTY POWIATU KŁODZKIEGO - WAŻNE INFORMACJE

  • 18.03.2020, 14:01 (aktualizacja 18.03.2020, 19:00)
  • Jarosław Wrona
APEL WICESTAROSTY POWIATU KŁODZKIEGO - WAŻNE INFORMACJE
Szanowni Państwo! Mieszkańcy Powiatu Kłodzkiego! Na podstawie decyzji Premiera RP zostały zamknięte placówki oświatowe (szkoły), za wyjątkiem Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Długopolu-Zdrój, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych i Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Kłodzku.

Apelujemy,  by przez  ten okres młodzież zachowywała się odpowiedzialnie i pozostawała w domach. Wykorzystajcie ten czas kreatywnie, na naukę i samodoskonalenie.

Ponadto wstrzymane są odwiedziny we wszystkich domach pomocy społecznej i placówkach opiekuńczo wychowawczych oraz szpitalach.

Również w szpitalach zawieszone są planowane zabiegi, przyjmowane są tylko nagłe przypadki.

W Urzędzie Starostwa Powiatowego w Kłodzku i zamiejscowych oddziałach oraz jednostkach powiatu, ograniczona jest dostępność klientów  do urzędów, z uwagi na bezpieczeństwo stron.

W starostwie wnioski i dokumenty są składane tylko  w jednym wyznaczonym  punkcie  i będą odbierane wyłącznie po uzgodnieniu telefonicznym.

Bardzo prosimy słuchajmy zaleceń Sanepidu i Służb !

Pozostańmy w domach, jeśli  tylko to jest  możliwe !

Zadbajmy o naszych najbliższych i Seniorów.

Przestrzegajmy reżimu sanitarnego, myjmy często ręce, odkażajmy przedmioty często używane, zachowujmy co najmniej metrową odległość między sobą.

Nasze bezpieczeństwo w znacznej mierze zależy od nas !

 

Najważniejsze numery:

SANEPID – 695 729 822

Referat Zarządzania Kryzysowego –  74 865 75 78

INFOLINIA NFZ w sprawie koronawirusa – 800 190 590 

Informacja: Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Jarosław Wrona

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe