BIELAWA - OTYLIADA 2020 PRZEŁOŻONA NA PAŹDZIERNIK

  • 11.03.2020, 09:57 (aktualizacja 11.03.2020, 09:59)
  • Telewizja Sudecka
BIELAWA - OTYLIADA 2020 PRZEŁOŻONA NA PAŹDZIERNIK
Miasto Bielawa oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji po raz kolejny zapraszają na VII Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki Otyliada 2020. Każdy, bez względu na wiek, płeć, może wziąć udział w tej - największej nocnej pływackiej imprezie w Polsce. Maraton odbędzie się na Pływalni Miejskiej „Aquarius” w Bielawie 14 marca (sobota) o godz. 18: 00, a zakończy nad ranem 15 marca (niedziela).

Zaplanowany na noc z 14 na 15 marca VII Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki OTYLIADA 2020, zostaje przesunięty na październik br. Zmiana terminu, największej masowej imprezy pływackiej w Polsce, podyktowana jest bezpieczeństwem uczestników, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

 

OTYLIADA od początku jest przedsięwzięciem promującym zdrowy, aktywny styl życia. Dlatego już definicji tej imprezy, nie możemy narażać jej uczestników na zarażenie się wirusem COVID-19. Do zmiany terminu maratonu zostaliśmy też zobligowani decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, a także zakazami administracyjnymi organizacji OTYLIADY 2020, którymi objęto już kilkanaście basenów.

 

W najbliższych dniach poinformujemy o nowej dacie maratonu. Oczywiście wszystkie zapisane już osoby, zostaną automatycznie przepisane na nowy termin.

 

Źródło: otyliada.pl

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe