PODNOSZENIE CIĘŻARÓW – STAŃ DO MISTRZOSTW

  • 06.03.2020, 12:07
  • Telewizja Sudecka
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW – STAŃ DO MISTRZOSTW
Ile w tym roku wycisną sztangiści na dzierżoniowskim OSiR-ze? Na pewno 12 tys. zł z organizatorów – tyle wynosi pula nagród w IV Puchar Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc i XVI Otwartych Mistrzostwach Dzierżoniowa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Mężczyzn i Kobiet. Zawody odbędą się 21 marca.

Do udziału w Pucharze Polski Służb Mundurowych zapraszamy żołnierzy oraz funkcjonariuszy i pracowników służb mundurowych, a także emerytów tych służb. Zawody rozegrane zostaną w 7 kategoriach wagowych (do 75 kg, do 82,5 kg, do 90 kg, do 100 kg, do 110 kg, do 125 kg oraz powyżej 125 kg ) oraz 3 OPEN (Kobiety, Senior, Weteran). Dodatkowo zawodnicy zdobywać będą również punkty do klasyfikacji drużynowej.

Natomiast do udziału w Mistrzostwach Dzierżoniowa zachęcamy zawodników klubów sportowych, stowarzyszeń i organizacji sportowych, zawodników niezrzeszonych, a także zawodników biorący udział w Pucharze Polski Służb Mundurowych. Walka o zwycięstwo toczyć się będzie w 7 kategoriach wagowych (do 75 kg, do 82,5 kg, do 90 kg, do 100 kg, do 110 kg, do 125 kg oraz powyżej 125 kg) oraz 4 OPEN (Kobiety, Junior, Senior, Weteran). Dodatkowo w Mistrzostwach Dzierżoniowa przewidziana jest nagroda finansowa za pobicie rekordu imprezy, który wynosi obecnie 262,5 kg.

Zgłoszenia do Pucharu Polski oraz Mistrzostw Dzierżoniowa należy przesyłać na karcie zgłoszeniowej na adres mailowy [email protected] lub [email protected] lub złożyć w dniu zawodów.
Szablon karty zgłoszeniowej oraz regulamin zawodów można znaleźć na stronie www.hotelosir.pl.

Ważenie uczestników rozpocznie się o godzinie 8:00. Oficjalne otwarcie zawodów zaplanowano na godzinę 10.00.

Najlepsi zawodnicy otrzymają nagrody finansowe lub atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci odżywek i suplementów diety, a także puchary i dyplomy. Łączna wartość nagród wynosi 12.000 zł.

Organizatorami imprezy są miasto Dzierżoniów, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz Areszt Śledczy w Świdnicy. Współfinansowana ona jest z Programu Rozwoju Społecznego Dzierżoniowa na lata 2015-2020, a także środków Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej we Wrocławiu, Aresztu Śledczego w Świdnicy, Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa przy Areszcie Śledczym w Świdnicy, Mazowieckiej Instytucji Gospodarki Budżetowej MAZOVIA oddział w Wołowie oraz firmy DIALTECH.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe