DZIEŃ MYŚLI BRATERSKIEJ 2020 W JAWORZE

  • 24.02.2020, 16:14
  • Telewizja Sudecka
DZIEŃ MYŚLI BRATERSKIEJ 2020 W JAWORZE
W Dzień Myśli Braterskiej w Teatrze Miejskim w Jaworze miała miejsce uroczysta Gala Dolnośląskiego Plebiscytu Instruktorskiego ZHP „Niestrudzeni 2019”. Podczas uroczystości doceniono najlepszych dolnośląskich instruktorów ZHP za ich osiągnięcia, inicjatywy i projekty.
 

 

Jest to pierwsza tego typu Gala organizowana na Dolnym Śląsku, a zarazem największe wydarzenie tej zimy dla harcerzy. W ośmiu kategoriach nominowano blisko 40 osób. Podczas uroczystej Gali Burmistrz Jawora Emilian Bera wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Danielem Iwańskim wręczyli nagrody zwycięzcom w dwóch kategoriach: Drużynowy Harcerski oraz Wsparcie metodyczne i programowe pwd. Natalii Warchoł oraz - hm. Agnieszce Fortunie. W kategorii Skuteczne Zarządzanie zwyciężył Michał Czarnecki oraz Maciej Kuc w kategorii Drużynowy Wędrowniczy. Finał Gali uświetnił występ zespołu wokalno-instrumentalnego Manufaktury Piosenki Harcerskiej WARTAKI, który działa nieprzerwanie od 1973 roku. Na zakończenie spotkania, grupa teatralna wernisaż zaprezentowała się z niezwykłym pokazie tańca z ogniem. Energetyczna iskierka puszczona wśród uczestników jaworskiego DMB pożegnała harcerzy.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe