KŁODZKO OTRZYMAŁO ŚRODKI NA WYMIANĘ PIECÓW

  • 18.02.2020, 08:00
  • Jarosław Wrona
KŁODZKO OTRZYMAŁO ŚRODKI NA WYMIANĘ PIECÓW
Jak informuje burmistrz Kłodzka Michał Piszko Gmina Miejska otrzymała środki na wymianę pieców węglowych. Obecnie trwają formalności związane z podpisaniem umowy na dofinansowanie. Następnie zostaną opracowane procedury naboru oraz formularze wniosków, które mieszkańcy będą składać w wyznaczonym terminie w Urzędzie Miasta w Kłodzku.

Na tę chwilę nie jest prowadzony nabór wniosków. Wkrótce mieszkańcy zostaną poinformowani o terminach w których takie wnioski będzie można składać.

W przypadku pytań, można kontaktować się z panią Karoliną Kociubińską, tel. 74 865 46 27, e-mail: [email protected]

Uwaga, wypełnione przez mieszkańców ankiety nie są jednoznaczne ze złożeniem wniosku.

Gmina Miejska Kłodzko, jako jeden z partnerów projektu pn. „Ziemia Kłodzka – czyste powietrze (wymiana wysokoemisyjnych źródeł ciepła w lokalach i budynkach mieszkalnych na terenie: Dusznik Zdrój, Kłodzko Miasto, Kudowa Zdrój, Lewin Kłodzki, Szczytna, Złoty Stok, Polanica Zdrój)” otrzymała dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 na wymianę wysokoemisyjnych źródeł ciepła przez zainteresowanych mieszkańców.

Informacja: Gmina Miejska Kłodzko

Jarosław Wrona

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe