OSIR BIELAWA ZAPRASZA NA WYJĄTKOWĄ WYCIECZKĘ

  • 14.02.2020, 09:41
  • Telewizja Sudecka
OSIR BIELAWA ZAPRASZA NA WYJĄTKOWĄ WYCIECZKĘ
Gorlitz, zwiedzanie starówki, Ratusz, Kościół św. Piotra i Pawła, Przedmieście Mikołajskie, Pałąc Miejski, Budynki hal Sukienniczych, Kamienice.

Przejazd do Twierdzy Konigstein, która jest jedną z największych fortyfikacji europejskich 9.5 ha, Do zwiedzenia jest Dom Komendanta z ekspozycją, Dom Studzienny ze studnią o głębokości 152 m, Skarbiec, Spichlerz, Zbrojownia, Koszary wojskowe wraz Kościołem garnizonowym. Przejazd do hotelu Panoramy w Teplicach- zakwaterowanie i obiadokolacja na godz. 19.00.

2.dzień.  godz. 8.00 śniadanie, godz.9.00 wyjazd - Czeska Szwajcaria, przyjazd do Hreńska, przejście do Pravcickiej Bramy- największego naturalnego mostu skalnego w Europie z przepięknymi widokami na piaskowce-wstęp. Wejście  3 km i można następną trasą zejść  5,5 km lub tą sama trasą.  Przejazd do Decina na zwiedzanie zamku Tchunów , Powrót do domu.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe