BURMISTRZ BIELAWY ODEBRAŁ PROMESĘ NA MALUCH +

  • 11.02.2020, 20:42 (aktualizacja 11.02.2020, 20:52)
  • Telewizja Sudecka
BURMISTRZ BIELAWY ODEBRAŁ PROMESĘ NA MALUCH +
10 lutego 2020 r., w Sali Kolumnowej Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu, odbyła się uroczystość wręczenia promes na realizację programu MALUCH+, dofinansowanego z budżetu Państwa.

W imieniu Gminy Bielawa, z rąk Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - p. Marleny Maląg - burmistrz Bielawy dr Andrzej Hordyj odebrał promesę na kwotę 309.600 zł z przeznaczeniem na utworzenie dodatkowych 12 miejsc w budowanym od 2019 r. Żłobku Publicznym nr 2, zlokalizowanym przy ul. Wolności 39. W sumie dofinansowanie z programu MALUCH+ otrzymało 18 gmin z Województwa Dolnośląskiego. W uroczystości wzięli udział parlamentarzyści z naszego regionu oraz wojewoda dolnośląski p. Jarosław Obremski.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
creonix_badass
Crx 17.02.2020, 17:00
Po co nam ten maluch + żeby utylizować szczepienia w młodych ciałach a potem wypełniać nimi oddziały onko? Mam dosyć tej chorej polityki prorodzinnej. Nikt nie będzie się mnożył jak wsza.
Samotni i bezdzietni również bezpłodni są traktowani w Polsce jako gorszy gatunek. Nic od państwa nie dostają oprócz coraz większych rachunków za media, za zakupy i podatek!

Pozostałe