KOLEJNA GIEŁDA PRACY W BIELAWIE

  • 11.02.2020, 11:10
  • Telewizja Sudecka
KOLEJNA GIEŁDA PRACY W BIELAWIE
19 lutego (środa) o godz. 10.00 w budynku Urzędu Pracy w Bielawie przy ul. Wolności 109, odbędzie się Giełda Pracy z Agencją Pracy Tymczasowej Randstad. Agencja rekrutuje do Firmy AMAZON. Poszukuje kilkudziesięciu pracowników na różne wydziały na Bielanach Wrocławskich. Zapewnia bezpłatny dojazd, posiłki za 1 zł, opieką lekarską, liczne benefity i niezłe zarobki.

              

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
creonix_badass
Crx 12.02.2020, 20:53
Amazon? Toż to obóz pracy. Zamiast godzić się na takie giełdy powinniście solidarnie sprzeciwić sie systemowi 8 godzin i więcej, każdy z was daje się wykorzystać bo sytuacja - ale jakbyście pomogli tym którzy chcą walczyć z systemem etatowym to by się udało - taki osobnik sam nic nie wskóra.
Przeciwnik etatu

Pozostałe