SAMORZĄDOWCY Z OKRĘGU WAŁBRZYSKIEGO Z WIZYTĄ U PREMIERA

  • 03.02.2020, 18:55 (aktualizacja 03.02.2020, 20:37)
  • Telewizja Sudecka
SAMORZĄDOWCY Z OKRĘGU WAŁBRZYSKIEGO Z WIZYTĄ U PREMIERA
Michał Dworczak Szef Kancelarii Premiera wraz z kilkudziesięcioma samorządowcami podsumowali dotychczasową współpracę na rzecz całego regionu wałbrzyskiego. W trakcie spotkania znalazła się również okazja do krótkiej rozmowy z Premierem Mateuszem Morawieckim, który wyraźnie podkreślił, że nasz subregion jest mu szczególnie bliski. Zdaniem Michała Dworczaka było to bardzo konstruktywne spotkanie, które z pewnością zaowocuje wieloma wspólnymi inicjatywami.

                     

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
przejezdny
przejezdny 03.02.2020, 19:25
przez Przypadek wyszła prawdziwa przyczyna wizyta samorządowców związanych z PO bo dawna szefowa biura poselskiego Pana Ministra Dworczyka jest bardzo zaprzyjaźniona z przedstawicielami PO w powiecie kłodzkim.Czyżby nabito wyborców.

Pozostałe