PIERWSZY KROK W STRONĘ BUDOWY W BIELAWIE HALI WIELOFUNKCYJNEJ

  • 30.01.2020, 07:55
  • Telewizja Sudecka
PIERWSZY KROK W STRONĘ BUDOWY W BIELAWIE HALI WIELOFUNKCYJNEJ
24 stycznia 2020 r. nastąpiło otwarcie ofert w przetargu nieograniczonym mającym na celu wyłonienie wykonawcy dokumentacji technicznej budowy w Bielawie demonstracyjnej hali wielofunkcyjnej.

W drodze uzgodnień z radnymi Klubów:

1. "Ponad podziałami" (Dagmara Aleksandrowicz, Magdalena Czapla, Alicja Dźwiniel, Ryszard Dźwiniel, Tomasz Jazowski, Barbara Pachura oraz Tomasz Wojciechowski)

2. "Innowacyjna Bielawa" (Łukasz Fedorowicz, Jarosław Florczak, Rafał Januszkiewicz, Krzysztof Możejko, Marcin Rak, Leszek Staszewski, Tomasz Tkacz)

Zostało ustalone, że nowy obiekt powstanie na działce położonej u zbiegu ulic J. Piłsudskiego i Wesołej, w bezpośrednim sąsiedztwie Pływalni "Aquarius".

Najkorzystniejszą ofertę w przetargu złożyła Pracownia Projektowa F11 z Krakowa, w której liderem zespołu projektowego jest dr hab. inż. arch. Marcin Furtak prof. nadzw. Politechniki Krakowskiej.

Zespół projektowy prof. Furtaka może poszczycić się wieloma realizacjami obiektów o podobnej funkcji. Do najbardziej spektakularnych należy zaliczyć opracowanie dokumentacji dla:
- TAURON Areny w Krakowie,
- Hali widowiskowo - sportowej w Gliwicach,
- Hali widowiskowo - sportowej w Łodzi.

Łączny koszt dokumentacji technicznej dla bielawskiej hali wyniesie 557.925 zł. Powinna ona zostać opracowana do 10.XII.2020 r.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jar
Jar 30.01.2020, 08:38
Nieracjonalne....
Jar
Jar 30.01.2020, 08:35
Nierachonalne jest stawianie hali przy hali mowa o hali przy SP10 a o tym juz nikt nie pomyslał , wszytko fajnie o tyle czy taka hala będzie na siebie zarabiać ?
O.G.
O.G. 30.01.2020, 11:31
Poważnie chcesz porównać małą sale stworzoną w latach 70-tych na potrzeby zajęć W-F do nowoczesnego obiektu dostosowanego do organizacji dużych wydarzeń nie tylko sportowych?

Pozostałe