ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ W DZIERŻONIOWIE

  • 28.01.2020, 16:57 (aktualizacja 28.01.2020, 17:21)
  • Telewizja Sudecka
ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ W DZIERŻONIOWIE
We wtorek 28 stycznia w Dzierżoniowie w obecności zaproszonych gości uroczyście otwarto Zakład Aktywności Zawodowej! prowadzony pod skrzydłami Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

           

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ABC
ABC 02.02.2020, 19:37
Obraz rzeczywiście mało adekwatny do treści. Nie zmienia to faktu, że ZAZ to dobra wiadomość dla naszego terenu. Brawo za pomysł!
A.
A. 29.01.2020, 23:12
To otwarcie Zakładu Aktywności Zawodowej czy święto Orew? Mam nadzieję, że to jedynie kwestia słabego montażu... Świetna inicjatywa! Szczególne uznanie dla kierownictwa i kadry nowo powstałej placówki za ciężką pracę jaką wkładacie we wsparcie osób niepełnosprawnych. Wielkie brawa dla Was!
B.
B. 29.01.2020, 19:32
ZAZ dedykowany jest malutkiej grupie osób niepełnosprawnych, które są całkowicie samodzielne i funkcjonują nawet bez wsparcia opiekunów. Osoby ze znaczną niepełnosprawnością intelektualną nie mają szans nawet na praktyki nie mówiąc o stażach. A że OREW jest faworyzowany... no cóż, wystarczy zapytać kto jest nową dyrektorką...
E.K
E.K 29.01.2020, 18:36
Cóż, niestety nieudany montaż filmu- Pani Przewodnicząca wypowiada się nt ZAZ, a w tle dzieci i kadra OREW. Pani wiceburmistrz mówi o zatrudnieniu osób niepełnosprawnych w nowej sytuacji prawnej, a tu ponownie OREW. Odnosi się wrażenie, że wychowankowie OREW, po zakończeniu swej edukacji trafią od razu do ZAZ. Niestety jest to mylne. Realizator pominął jakże ważną rolę terapeutów WTZ, którzy właśnie przygotowują osoby niepełnosprawne do podjęcia pracy zawodowej.

Pozostałe