PRZEKAŻ 1% SWOJEGO PODATKU NA ORGANIZACJE Z POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO

  • 24.01.2020, 09:33
  • Telewizja Sudecka
PRZEKAŻ 1% SWOJEGO PODATKU NA ORGANIZACJE Z POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO
Każdy kto płaci podatki, nawet jeśli nie zarabia wiele, może przekazać jeden procent swojego podatku organizacjom pożytku publicznego. Często myślimy, że nie będzie to duża kwota, ale dla danej organizacji lub stowarzyszenia każdy grosz jest ważny i zostanie właściwie wydany.

Dlatego też zachęcamy, aby rozliczając dochody za ubiegły rok, przekazać 1% swojego podatku organizacjom z terenu powiatu dzierżoniowskiego.

Można to zrobić w bardzo prosty i szybki sposób korzystając z programu do rozliczania PIT – PITax.pl Łatwe podatki. Ułatwi on skuteczną zbiórkę 1% podatku dla lokalnych organizacji z terenu powiatu dzierżoniowskiego. Jest on dostępny w internecie na stronie pow.dzierzoniow.pl.

Lista organizacji pożytku publicznego z powiatu dzierżoniowskiego uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2019 zgodna z wykazem opublikowanym przez Narodowy Instytut Wolności.

Przypominamy jednocześnie, że 1% przekazanego podatku nie obciąża w żaden sposób podatnika. Nie wymaga to od nas dodatkowych czynności, jak wykonanie przelewu czy wysłanie kwoty przekazem. Zrobi to za nas Urząd Skarbowy.

Przekazując część swojego podatku wspomożemy organizację, która działa na rzecz społeczności powiatu dzierżoniowskiego. Dołóżmy więc swoją cegiełkę do wspaniałej akcji pomagania lokalnym organizacjom pożytku publicznego.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe