SPOTKANIE BURMISTRZA BIELAWY Z MINISTREM I WICEWOJEWODĄ

  • 22.01.2020, 13:19 (aktualizacja 22.01.2020, 13:23)
  • Telewizja Sudecka
SPOTKANIE BURMISTRZA BIELAWY Z MINISTREM I WICEWOJEWODĄ
We wtorek 21 stycznia z wizytą roboczą przyjechał do Bielawy szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - minister Michał Dworczyk oraz wicewojewoda dolnośląski - Jarosław Kresa.

W trakcie spotkania, gospodarz burmistrz Andrzej Hordyj wraz z gośćmi, omawiali możliwości uzyskania dofinansowania z programów krajowych oraz unijnych na duże zadania inwestycyjne, planowane do realizacji w obecnej kadencji samorządu. Do najważniejszych przedsięwzięć zaliczyć należy budowę hali widowiskowo – sportowej oraz budowę III etapu obwodnicy miejskiej i remonty dróg gminnych.

Dyskutowano także o przedsięwzięciach kulturalnych Gminy, w tym o "Regałowisku" oraz Ogólnopolskim Festiwalu Piosenek Eleni "Po słonecznej stronie życia".

Podczas spotkania, burmistrz przedstawił także wizję Modelowego Miasta Ekologicznego i omówił bieżące problemy społeczno - ekonomiczne Bielawy.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe