NOWY ZASTĘPCA KOMENDANTA POLICJI W BIELAWIE!

  • 16.01.2020, 17:31
  • Telewizja Sudecka
NOWY ZASTĘPCA KOMENDANTA POLICJI W BIELAWIE!
15 stycznia o godzinie 14:00 odbyła się uroczystość powierzenia obowiązków na stanowisko zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Bielawie nadkom. Marcinowi Karpińskiemu.

O godzinie 14:00, 15 stycznia w Sali Odpraw Komisariatu Policji w Bielawie, Komendant Powiatowy mł. insp. Przemysław Marut powierzył obowiązki na stanowisku zastępcy Komendanta bielawskiego komisariatu nadkom. Marcinowi Karpińskiemu. Gościem honorowym był zastępca Burmistrza Bielawy Aleksander Siódmak.

Nadkomisarz Marcin Karpiński rozpoczął służbę w Policji w 1997 roku. Przez lata przechodził kolejne szczeble kariery, zdobywając w 2011 roku szlify oficerskie. Od 2013 roku pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Kryminalnego dzierżoniowskiej jednostki. Rzetelnością, zaangażowaniem i profesjonalizmem zdobył zaufanie przełożonego, który zdecydował się powierzyć funkcjonariuszowi obowiązki zastępcy Komendanta Policji w Bielawie, tym samym umożliwić zdobycie kolejnego szczebla w karierze.

Nadkomisarz Marcin Karpiński przyjął gratulacje od Pana zastępcy Burmistrza Aleksandra Siódmaka, kadry kierowniczej i policjantów, których został przełożonym.

 

źródło: kom. Marcin Ząbek

KPP Dzierżoniów

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mirek
Mirek 16.01.2020, 19:16
Basztura baczność !!!!

Pozostałe