WYLICYTUJ FOTEL BURMISTRZA BIELAWY

  • 10.01.2020, 20:54
  • Telewizja Sudecka
WYLICYTUJ FOTEL BURMISTRZA BIELAWY
W dniach 11-12 stycznia 2020 r. w ramach 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w Bielawie szereg imprez sportowych i artystycznych. Tym razem celem tegorocznej ogólnopolskiej kwesty jest wsparcie dziecięcej medycyny zabiegowej.

Jak co roku i tym razem burmistrz Bielawy Andrzej Hordyj postanowił wesprzeć Orkiestrę Jurka Owsiaka i przekazał na bielawskie licytacje:

1. pamiątkową piłkę z towarzyskiego meczu Polska - Niemcy (a właściwie Bielawa - Lingen), który odbył się na miejskim stadionie 4 października 2019 r.

2. zaproszenie do objęcia funkcji burmistrza Bielawy przez jeden, dowolnie wybrany, dzień.

Licytacje tych fantów odbędą się 12 stycznia 2020 r. w godzinach popołudniowych, w bielawskim Teatrze Robotniczym. Gorąco zachęcamy do udziału w WOŚP! Do zobaczenia!

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe