E-SPORT DLA KAŻDEGO. TURNIEJ FIFA 20 W DZIERŻONIOWIE

  • 09.01.2020, 16:38
  • Telewizja Sudecka
E-SPORT DLA KAŻDEGO.  TURNIEJ FIFA 20 W DZIERŻONIOWIE
E-sport dla każdego oraz Bar Barizola z Dzierżoniowa zapraszają wszystkich zainteresowanych tematyką gry FIFA na „I Turniej FIFA 20 Dzierżoniów”, który odbędzie się 18 lutego 2020 roku w Dzierżoniowie.

E-sport prężnie się rozwija w naszym kraju, dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniu społecznemu na organizację turniejów stacjonarnych w grę FIFA. Dzierżoniów to już kolejne miasto na Dolnym Śląsku, w którym zorganizujemy taki turniej. Oprócz Dzierżoniowa, mamy już zaplanowany na 19 stycznia turniej w Świdnicy, a także na 01 marca w Nowej Rudzie. Cały czas rozmawiamy z partnerami, o kolejnych lokalizacjach i to tylko kwestia czasu, aż pojawimy się we Wrocławiu, Jeleniej Górze, czy Legnicy.

Gra FIFA jest najpopularniejszą grą sportową na świecie i widać, jakie jest zapotrzebowanie na tego typu turnieje. Pomimo tego, że w turnieju może wziąć udział 40 zawodników, to miejsca rozchodzą się jak świeże, ciepłe bułeczki. Nas organizatorów cieszy ten fakt, jednak chcielibyśmy, aby więcej firm wspierało tego typu wydarzenia. Cały czas poszukujemy sponsorów, którzy ufundują nagrody w turnieju, czym zdecydowanie podniosą jego rangę. Nasze możliwości jako organizatorów, to nagrody rzeczowe o łącznej puli ok. 500zł. Marzy nam się jednak pula nagród przekraczająca zdecydowanie 1000zł. Po zapowiedziach w Świdnicy, mamy pierwsze sygnały od firm, że chciałyby się przyłączyć do naszego eventu i mamy nadzieję, że podobnie, a nawet lepiej będzie w Dzierżoniowie.

My ze swojej strony zapewnimy profesjonalne przygotowanie turnieju, w którym zawodnicy zmierzą się ze sobą na 4 specjalnie przygotowanych stanowiskach. Zawodnicy będą rywalizowali na konsolach PS4, a cała zabawa potrwa ok 5-6 godzin.

Mamy nadzieję, że zawitamy do Dzierżoniowa na stałe, a turnieje w grę FIFA staną się cyklicznymi wydarzeniami w tym mieście. Wszystkie zainteresowane udziałem w turnieju osoby zapraszamy na stronę www.facebook.com/Esportdlakazdego w celu zapoznania się z regulaminem turnieju, a także do śledzenia nas i obserwowania kolejnych miejsc, w których się pojawimy.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe