Monteria FAT BIKE RACE Góry Stołowe

  • 08.01.2020, 14:50
  • Telewizja Sudecka
Monteria FAT BIKE RACE Góry Stołowe
Wyścig, na który nie trzeba namawiać stęsknionych zimą za atmosferą zawodów, zabawy na rowerze i potężnej dawki zmęczenia. Start w V Nieoficjalnych Mistrzostwach Polski Fat Bike zagwarantuje każdemu uczestnikowi grube przeżycia i ciepłe wspomnienia. Każdego roku do Karłowa przyjeżdżają ze swoimi grubasami zawodnicy z całej Polski, Czech i innych krajów, aby pobić swoje słabości, a czasem i zeszłoroczny wynik. 3-kilometrowy prolog, który tradycyjnie już rozgrywany jest wieczorem dzień przed wyścigiem, zapewnia odpowiednie stężenie adrenaliny na niedzielny start.

Ponad 30-kilometrowa trasa na terenie Narodowego Parku Gór Stołowych oraz zmienne warunki pogodowe potrafią zaskoczyć nawet najlepszych. Ok. 33 kilometry po ścieżkach rowerowych i biegowych znajdujących się na terenie Narodowego Parku Gór Stołowych niejednemu dały już w kość – śniegiem, błotem i mrozem. Jak będzie w tym roku? Przyjedź i przekonaj się na własne nogi! Sponsorem Tytularnym wyścigu jest polski producent rowerów Monteria.
Zarejestruj się na http://fatbikerace.pl/

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe