PRZEDŚWIĄTECZNE KŁODZKO

  • 26.12.2019, 16:05
  • Jarosław Wrona
PRZEDŚWIĄTECZNE KŁODZKO
Tradycyjnie w Kłodzku nie zabrakło przedświątecznych atrakcji dla najmłodszych. 6 grudnia w rynku na zaproszenie burmistrza Michała Piszko pojawił się Święty Mikołaj. 18 grudnia w Kłodzkim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie przedświąteczne dla uczestników zajęć artystycznych . Nie zabrakło wspólnego kolędowania i zabaw przygotowanych przez animatorów.

 

Jarosław Wrona

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ano
ano 30.12.2019, 21:29
Warto nakręcić film pokazujący wstydliwe miejsca Kłodzka które cały rok ; przed i po świętach muszą oglądać mieszkańcy i TURYŚCI odwiedzający Kłodzko. "Rewelacją jest ŚMIETNISKO" przy schodach wiodących do KŁODZKIEJ KOLEGIATY , równocześnie WYJŚCIU z PODZIEMNEJ TRASY TURYSTYCZNEJ.

Pozostałe