PRZEZ NIEMAL DWA LATA "INSPIROWALI" ZIEMIĘ KŁODZKĄ

  • 15.12.2019, 13:07
  • Jarosław Wrona
PRZEZ NIEMAL DWA LATA "INSPIROWALI" ZIEMIĘ KŁODZKĄ
Stowarzyszenie Fundus Glacensis z Kudowy-Zdroju przez niemal 2 lata realizowało projekt INSPIRACJA. To zintegrowany program zaangażowania obywateli i organizacji w życie publiczne na Ziemi Kłodzkiej. Beneficjentami projektu było ponad 3,5 tys. osób i około 60 organizacji i liderów lokalnych.


W ramach projektu zrealizowano dwa festiwale aktywności w Starym Wielisławiu i w Kudowie-Zdroju. Dużą popularnością cieszyły się spektakle dla młodzieży o charakterze edukacyjnym i historycznym, grane w wielu miejscach Ziemi Kłodzkiej. Nie zabrakło konferencji mających na celu rozwijanie lokalnych organizacji pozarządowych. Jednym z głównych celów projektu było utworzenie biura konsultacji obywatelskich, gdzie można było skorzystać z bezpłatnych porad prawnych.

Fundus Glacensis to jedno z najprężniej działających stowarzyszeń naszego regionu, które obecnie przez wiele organizacji postrzegane jest jako doświadczony partner do współpracy. Rocznie realizują kilka projektów mających wpływ na rozwój naszego regionu.

Jarosław Wrona

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe