NOWO BUDOWANE RONDO W BIELAWIE ZAMKNIĘTE DLA RUCHU W DNIACH 16 – 21 GRUDNIA

  • 13.12.2019, 12:47
  • Telewizja Sudecka
NOWO BUDOWANE RONDO W BIELAWIE ZAMKNIĘTE DLA RUCHU W DNIACH 16 – 21 GRUDNIA
W poniedziałek 16 grudnia br., firma Strabag Infrastruktura Południe Sp. z o.o. realizująca budowę ronda na skrzyżowaniu ul. Żeromskiego i Bohaterów Getta, zamierza wprowadzić kolejny, ostatni etap czasowej organizacji ruchu, polegający na całkowitym zamknięciu skrzyżowania. Objazdy wyznaczone zostaną ulicami: Osiedlową, Włókniarzy, Żeromskiego, Wolności, Przedwiośnie, 3-go Maja i 1- go Maja.

Kierowców prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na wprowadzenie jednokierunkowego ruchu na odcinku ul. 3-go Maja (od strony ul. Wolności do ul. 1- go Maja), natomiast pasażerów o zwrócenie uwagi na to, że przystanek komunikacji autobusowej linii „60” zostanie przeniesiony z ul. 1- go Maja (przy Netto) na ulicę 3-go Maja nr 4.

Planowane przywrócenie ruchu na skrzyżowaniu nastąpi 21 grudnia br. Za ewentualne utrudnienia – przepraszamy.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe